SERVIS

Naše společnost se zaměřuje především na servis minibusů MB Sprinter, Iveco Daily, VW Crafter a Ford Transit.

Díky dlouholetým zkušenostem z automobilového průmyslu a zjištění, že v dnešní době je velkým problémem nedostatečný servis v odvětví minibusů a malých autobusů, rozhodli jsme se založit zcela novou společnost, která se zabývá kompletním servisem těchto vozidel. Náš profesionálně vybavený a zkušený tým Vám zajistí jakékoliv opravy a úpravy karosérií, včetně odlehčení celého vozu (např. náhradou montážních prvků pod sedadly Vašich klientů), které nepodléhají korozím a různým nežádoucím zvukům způsobených nedostatečným, nebo neodborným svařováním atd.

Dále nabízíme kompletní renovace starších i velmi starých autobusů a to nejen z hlediska klempířského, ale také co se čalounických prací týká, které zajistí dokonalé oživení jejich interiérů a dalších doplňků. K tomu zajišťujeme úpravy dodávkových vozidel od drobných zásahů až po velmi komplikované přestavby na malé autobusy a obytné vozy.

Také provádíme kompletní opravy havarovaných vozidel a výměny poškozených oken včetně odborného zastoupení u Vašich pojišťoven.

Vždy nasloucháme během celého projektu požadavkům a přáním našich klientů. Za pomoci odborníků to následně přeneseme do reálné podoby s využitím nejnovějších a nejúčinnějších technologií a bezpečnostních prvků v oblasti úprav a přestaveb vozidel.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

Tým Bus Progress s.r.o.

SLEVA 10% PRO ZÁKAZNÍKY SERVISU

Jedině pravidelným servisem Vašeho minibusu zajistíte Vašim klientům bezpečné a pohodlné cestování.
Využijte proto naší AKCI a získejte slevu 10% na veškeré servisní práce. Stačí se u nás objednat na servis Vašeho minibusu, tím se stanete registrovaným zákazníkem a okamžitě získáváte tuto slevu. Z důvodu velké vytíženosti se objednejte na servisní prohlídku co možná nejdříve, abychom Vám mohli nabídnout vyhovující termín.

MB Vito oprava posuvných dveří

MB Vito oprava posuvných dveří

MB Viano kompletní oprava po nehodě

MB Viano kompletní oprava po nehodě

Ford Transit oprava šasi + antikoroz

Ford Transit oprava šasi
 

MB Sprinter vyztužení praskající střechy

MB Sprinter vyztužení praskající střechy

MB Sprinter oprava poničeného boku včetně lakování

MB Sprinter oprava poničeného boku

Ford Transit nové vedení průduchu klimatizace

Ford Transit nové vedení průduchu klimatizace
 

Iveco výroba difuzorů klimatizace

Iveco výroba difuzorů klimatizace

MB Sprinter 2014 renovace interiéru

MB Sprinter 2014 renovace interiéru

MB Sprinter výměna bočního dvojskla

MB Sprinter výměna bočního dvojskla
 


MB Sprinter 2008 renovace interiéru