Čalounické služby

Máte také tu zkušenost, že i když dáte starému autu nový lak, tak to pořád není ono? Chce to totiž také oživit interiér. Nabízíme čalounění celých interiérů jak osobních a nákladních vozidel tak i autobusů a to nejenom volantů a sedaček, ale celých interiérů včetně všech možných doplňků.

K čalounění používáme kůži, koženku, ale i další materiály, které dokonale oživí a ochrání vaše interiéry před sluncem a dalšími nepříznivými vlivy. Ale výsledek by nebyl dokonalý bez použití barevných nití, které podtrhnou dokonalost celého interiéru.

Každý dopravce ví nejlépe, jak těžké je udržet svůj autobus v čistotě a tak správně zvolený materiál sedadel určitě přispěje k delší životnosti autobusu a většímu klidu majitele. Využijte tedy možnosti a místo nákupu nových sedadel si u nás nechte ty původní nově potáhnout. Vaši klienti budou ohromeni nejen krásou, ale také komfortem a Vy ještě ušetříte.

Největší důraz klademe na kvalitu, neboť pouze spokojený zákazník je pro nás jasným důkazem, že svojí práci děláme dobře.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás a my Vám vytvoříme cenovou nabídku včetně dohodnutí termínu realizace.Tým Bus Progress s.r.o.

VW Scirocco kompletní čalounění interiéru

VW Scirocco 1

Čalounění volantu autobusu Mercedes

Čalounění volantu autobusu Mercedes

MB Sprinter nové kožené podhlavníky

MB Sprinter nové kožené podhlavníky
 

Ford Transit instalace záclonek

Ford Transit instalace záclonek


VW Scirocco kompletní čalounění interiéru