Unikátní dětský zádržný systém pro autobusy

Malé dítě na sedačce autobusu a bezpečnostní pás pro dospělé nejdou dohromady. V takovém případě se jedná spíš o nebezpečnou zbraň, než o prvek bezpečí. Proto přicházíme s nabídkou unikátního zádržného systému, který je vytvořený přímo pro děti a tím pádem jim zaručuje nejenom naprosté bezpečí, ale také komfort při cestování autobusem.

Pokud jste dopravce a provozujete autobusovou dopravu, využijte naší nabídky a zdokonalte svoje služby tímto unikátním bezpečnostním prvkem, který rodiče zaručeně ocení a pokud se budou rozhodovat, kterého dopravce zvolit, zajisté upřednostní takového, který jejich dítěti poskytne tolik důležité bezpečí, které je na našich silnicích dnes a denně ohrožováno bezohlednými řidiči.

Výhodou tohoto systému je nejenom poskytování maximální bezpečnosti a zároveň komfortu, ale také jeho malá hmotnost, snadné nastavování, rychlé čištění a v neposlední řadě jednoduchý systém pro uvolnění pásů. Samozřejmostí jsou nezbytné certifikace schválené pro používání v autobusech na území Evropské unie jednou z nejprestižnějších laboratoří v Evropě.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem, nebo telefonicky na číslo: +420 777 587 088.


Kidy BusKidy Bus 2